2. Procedure
Procedure
Titel: Bomenonderhoud gemeente Haarlem en Zandvoort
Beschrijving: Werkzaamheden aan bomen, waaronder: * Snoeien van bomen (begeleidings/ onderhoudssnoei); * Specifieke vormsnoei (scheren/ knippen/ terugzetten/ kandelaberen); * Rooiwerkzaamheden bomen en stobben; * Freeswerkzaamheden stobbe; * Ziektebestrijding bomen (o.a. iepziekte/ bloedingsziekte/ essentaksterfte/ EPR) * Inrichten groeiplaatsen; * Planten van bomen; * Onderhoud bomen (nazorg en watergeven); * Bijkomende werkzaamheden 1200000
Interne identificatiecode: P241164
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst integraal bomenbestek
Beschrijving: Raamovereenkomst integraal bomenbestek
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77340000 Snoeien van bomen en heggen
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijkheid tot verlenging