See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst diensten medische stralingsfysica, fysische controle, persoonsdosimetrie
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren van diensten inzake medische stralingsfysica, fysische controle en persoonsdosimetrie. De uit te voeren taken zijn deze zoals bepaald in de vigerende regelgeving, in het bijzonder: • het koninklijk besluit van 20 juli 2001 houdende algemeen reglement op de bescherming van de bevolking, van de werknemers en het leefmilieu tegen het gevaar van de ioniserende stralingen (ARBIS), inzonderheid de bepalingen inzake fysische controle (art. 23 e.v.) en dosimetrisch toezicht op de werknemers; • het koninklijk besluit van 13 februari 2020 betreffende de medische blootstellingen en blootstellingen bij niet-medische beeldvorming met medisch-radiologische uitrustingen, inzonderheid de bepalingen inzake de taken en verantwoordelijkheden van de erkende deskundige in de medische stralingsfysica; • de ter uitvoering daarvan genomen besluiten en technische reglementen van het Federaal Agentschap voor Nucleaire Controle (FANC), waaronder deze met betrekking tot de kwaliteitsbeheersing van medisch-radiologische uitrustingen en de erkenningscriteria voor deskundigen en instellingen. De inschrijver wordt geacht deze regelgeving en de eruit voortvloeiende taken te kennen. Een gedetailleerde beschrijving van de prestaties, met inbegrip van het onderscheid tussen de wettelijk verplichte en de aanvullende (optionele) prestaties, wordt opgenomen in het bestek dat aan de geselecteerde kandidaten wordt bezorgd.
Interne identificatiecode: PPP0OH-694/6229/2026-020-MSF-AV
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721600 Stralingsbeschermingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Diensten Medische stralingsfysica - Radiologie
Beschrijving: Dit perceel omvat de diensten van de erkende deskundige in de medische stralingsfysica, bevoegd voor het toepassingsgebied radiologie, zoals bepaald in het KB van 13 februari 2020, aangevuld met ondersteuning bij optimalisatie-, aankoop- en kwaliteitsprojecten en het optreden als lokale stagemeester voor de interne fysicus in opleiding.
Interne identificatiecode: 2026-020-MSF-AV_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (zie bestek)
Perceel: LOT-0002
Titel: Diensten Medische stralingsfysica - Nucleaire geneeskunde
Beschrijving: Dit perceel omvat de diensten van de erkende deskundige in de medische stralingsfysica, bevoegd voor het toepassingsgebied nucleaire geneeskunde, zoals bepaald in het KB van 13 februari 2020, met inbegrip van de dosimetrische opvolging van therapeutische toedieningen van radiofarmaca, aangevuld met een wachtdienst, ondersteuning bij optimalisatie-, aankoop- en kwaliteitsprojecten en het optreden als lokale stagemeester voor de interne fysicus in opleiding.
Interne identificatiecode: 2026-020-MSF-AV-P1_2
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Zie bestek)
Perceel: LOT-0003
Titel: Diensten Fysische controle
Beschrijving: Dit perceel omvat de taken van fysische controle die overeenkomstig art. 23 van het ARBIS aan een erkende instelling voor fysische controle worden toevertrouwd, voor zover deze niet door de interne dienst voor fysische controle van de opdrachtgever worden uitgevoerd.
Interne identificatiecode: 2026-020-MSF-AV-P2_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Diensten persoonsdosimetrie
Beschrijving: Dit perceel omvat het leveren en beheren van de vereiste types dosimeters en het uitvoeren van het individueel dosimetrisch toezicht door een erkende dosimetriedienst, overeenkomstig het ARBIS, met inbegrip van de rapportering aan het blootstellingsregister.
Interne identificatiecode: 2026-020-MSF-AV-P3_4