57076-2023 - ResultaatNederland-Breda: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Contractering 'Khonraad Software Engineering B.V.'
Referentienummer: M2206 5502
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Khonraad zorgt ervoor dat belanghebbenden (lokale overheden, zorg en politie) in het sociale domein met de software tijdig en wettelijk conforme beslissingen kunnen nemen met betrekking tot de geestelijke gezondheid van personen. Daarbij gaat het onder andere om samenwerking in elektronische dossiers. Deelnemers zijn gemeentes, psychiatrische ziekenhuizen, politie en justitie en tal van maatschappelijke dienstverleners zoals de reclassering en de Bureaus voor Jeugdzorg. In het kader van deze specifieke zorg gaat het om de uitvoering van de Wet verplichte ggz. Daarbij worden, als onderdeel van de beveiligde, elektronische dossiervoering formele beslissingen genomen, op schrift gesteld en gecommuniceerd. Beide diensten zijn voorzien van uitgebreide workflowmanagement-functies voor het bewaken van de procesvoortgang.
Khonraad is het enige softwareprogramma beschikbaar hiervoor . Gepubliceerde waarde onder II.1.7 betreft jaarfee. Contract loopt tot wederopzegging.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Khonraad is het enige softwareprogramma beschikbaar binnen Nederland dat ondersteunt bij de uitvoering van onze gemeentelijke taken rondom de Wet verplichte GGZ. Hierdoor is artikel 2.32, eerste lid onder b, sub b (technische afhankelijkheid) van toepassing voor een nieuwe meer-jarenovereenkomst waarbij de opdrachtwaarde de Europese drempel overstijgt.