2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Palonosetron IV
Beschrijving: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van Palonosetron IV 5ML. Deze opdracht heeft een looptijd van twee jaar, tweemaal stilzwijgend verlengbaar voor telkens 1 jaar. De overeenkomst kan door de aanbesteder opgezegd worden mits het respecteren van een opzeggingstermijn van 2 maanden. De op de inventaris vermelde hoeveelheden zijn de vermoedelijke hoeveelheden over een periode van 4 jaar. Deze hoeveelheden zijn indicatief, gebaseerd op de gemiddelde reële afnames over het kalenderjaar 2022. Zij binden de bestellenden overheid op geen enkele wijze. De leverancier kan geen schadevergoeding eisen indien deze vermoedelijke hoeveelheden niet worden bereikt. Leveringsplaatsen: - OLV Aalst, Dienst Apotheek, Moorselbaan 164, 9300 Aast - OLV Asse, Dienst Apotheek, Bloklaan 5, 1730 Asse - ASZ Aalst, Dienst Apotheek, Merestraat 80, 9300 Aalst - ASZ Geraardsbergen, Dienst Apotheek, Gasthuisstraat 4, 9500 Geraardsbergen - ASZ Wetteren, Dienst Apotheek, Wegvoeringsstraat 73, 9230 Wetteren
Interne identificatiecode: PPP0VJ-469/4171/2024/APO/013
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692500 Injecteerbare oplossingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/APO/013_1