570885-2025 - Mededinging
Nederland – Makelaarsdiensten – Taxatiediensten provincie Gelderland
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Taxatiediensten provincie Gelderland
Beschrijving: Provincie Gelderland wil per 1 januari 2026 nieuwe raamovereenkomsten sluiten voor het verlenen van diverse taxatiediensten. De looptijd inclusief verlengingsopties bedraagt 4 jaar. De uitvraag is opgedeeld in drie verschillende percelen. Aanbieders mogen maximaal twee offertes per perceel aanbieden. Voor een tweede offerte op een perceel dient te worden gekozen voor perceel 1a, 2a en/of 3a.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbare
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70000000 Makelaarsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: marktwaarde taxaties
Beschrijving: Taxaties van de marktwaarde van objecten
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: volledige schadeloosstelling en nadeelcompensatie taxaties
Beschrijving: Taxaties van objecten
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: junior (meester-gezel) taxateurs
Beschrijving: taxaties van objecten
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 1a: marktwaarde taxaties (tweede offerte)
Beschrijving: tweede offerte
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 2a: volledige schadeloosstelling en nadeelcompensatie taxaties (tweede offerte)
Beschrijving: tweede offerte voor perceel 2
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 3a: junior (meester-gezel) taxateurs (tweede offerte)