570945-2025 - Mededinging
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – Beschermd Wonen Zeeland 2026
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beschermd Wonen Zeeland 2026
Beschrijving: De inhoud van de Opdracht betreft het uitvoeren van zorgondersteuning in het kader van Beschermd Wonen. Het inkooptraject richt zich op de inkoop van maatwerkvoorzieningen. Beschermd wonen wordt geboden aan inwoners die als gevolg van psychiatrische problemen of een licht verstandelijke beperking, al dan niet in combinatie met psychosociale problematiek, verslaving, delinquentie, armoede, schulden of woonproblemen het niet redden zonder ondersteuning vanuit de gemeente. Het gaat hierbij uitsluitend om zorg in natura (en dus niet om beschermd wonen via een persoonsgebonden budget). - Beschermd Wonen Intramuraal, inclusief dagbesteding; - Beschermd Wonen Intramuraal, inclusief dagbesteding voor Jongvolwassenen 18 – 23 jaar; - Geclusterd Wonen zwaar, inclusief dagbesteding; - Geclusterd Wonen standaard, inclusief dagbesteding; - Beschermd Thuis, inclusief dagbesteding; - Time-out voorziening. De totale waarde van de raamovereenkomst zal over de gehele looptijd nooit meer bedragen dan 140.426.040,30 euro.
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85310000 Maatschappelijke diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Beschermd wonen intramuraal
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 85310000 Maatschappelijke diensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Geclusterd wonen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Beschermd thuis
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Jongvolwassenen Beschermd wonen intramuraal
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5 Time-out voorziening
Interne identificatiecode: 5