Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Opdrachtgever gaat de Raamovereenkomst aan voor de duur van twee (2) jaar met voor Opdrachtgever een optie tot verlenging van maximaal twee (2) keer één (1) jaar.