Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Opties:
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Midden-Noord-Brabant (NL412)
Land: Nederland