571354-2026 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties – Project 23.610/1 - RWZI Houthalen, renovatie slibgistingsinstallatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Project 23.610/1 - RWZI Houthalen, renovatie slibgistingsinstallatie
Beschrijving: Project 23.610/1 - RWZI Houthalen, renovatie slibgistingsinstallatie
Interne identificatiecode: 23610/1
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232420 Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 23610/1 - 1
Interne identificatiecode: 1