2. Procedure
Procedure
Titel: ICT hardware
Beschrijving: De opdracht betreft de aanschaf van leerling- en medewerkersdevices, waaronder laptops, desktops, Chromebooks, en tablets voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. In paragraaf 2.4 van de aanbestedingsleidraad is een overzicht opgenomen van de verwachte afname voor de komende jaren.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1