Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33621000 Geneesmiddelen voor bloed en bloedvormende organen
Plaats van uitvoering
Postadres: Ziekenhuislaan 100
Stad: Halle
Postcode: 1500
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)