571505-2023 - ResultaatNederland-Doetinchem: Projectontwikkelaarsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Grondverkoop locatie "Wijnbergen De Kwekerij" te Doetinchem
Referentienummer: 213479
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
70110000 Projectontwikkelaarsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 1 betreft 16 kavels die gecontracteerde gegadigde kan kopen met het recht om binnen twee jaar 16 woningen te ontwikkelen en deze via een open verkooptraject aan particulieren te verkopen.
Opdracht tot koop is voorbehouden aan lokale c.q. regionale partijen. Betreft kavels die gelegen zijn op het zuidelijk deel van de locatie.
Verkoop 36 kavels
Perceel nr.: 2
Voor perceel 2 wenst gemeente Doetinchem 68 kavels te verkopen, echter voor 32 kavels is met Sité Woondiensten al een intentieoverkomst opgesteld. Het betreft voor het grootste deel een geclusterde opdracht en daarom trekt gemeente Doetinchem samen met Sité Woondiensten op voor de ontwikkeling/realisering van in totaal 68 woningen. Het betreft 36 woningen door Koper in eigendom te verkrijgen met het recht te ontwikkelen en door te verkopen, alsook 32 woningen waarvoor Koper mogelijk opdracht krijgt van Sité Woondiensten deze te ontwerpen en realiseren in het sociaal huursegment (terraswoning in rij met uitzicht op een hof) voor Sité Woondiensten (kaart bijgevoegd, zie bijlage 10).