571619-2025 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Installatie adviesbureaus
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Installatie adviesbureaus
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is een raamovereenkomst aan te gaan met de drie (3) inschrijvers op basis van de beste prijs – kwaliteit verhouding. Deze leidraad bevat de beschrijving van het verloop van de inschrijvings- en gunningsfase van deze aanbestedingsprocedure. De af te sluiten Raamovereenkomst betreft de beide locaties van het Amsterdam UMC, zowel de Meibergdreef (AMC) als de Boelelaan (VU). Verwachte omzet tussen €6 en €10 miljoen over 4 jaar. Mogelijk vind er na deze periode een verlenging plaats van twee keer één jaar. Er zullen drie partijen geselecteerd worden aan wie de opdracht gegund zal worden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse, 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71244000 Kostenberekening en -bewaking, 71320000 Technische ontwerpdiensten, 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten, 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Contracteren van drie installatie adviesbureaus
Beschrijving: Ten behoeve van bouwkundig, werktuigbouwkundig en elektrotechnische engineering. Vierjarige overeenkomst met optie tot twee keer één jaar verlenging.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Bij deze EU-aanbesteding verstrekt Amsterdam stukken die bij deze aanbesteding horen met diverse gegevens met betrekking tot huidige en historische omzetten (hoeveelheden en geld). Dit dient als oriëntatie voor de inschrijver om de commerciële mogelijkheden te beoordelen. Waarbij Amsterdam UMC geen garanties over toekomstige hoeveelheden en omzet, en aanvaardt geen aansprakelijkheid in deze. Het behoort tot de mogelijkheden dat gedurende de looptijd van de te sluiten overeenkomsten onderwerpen zijn van deze aanbesteding van Amsterdam UMC op een andere wijze zijn of worden ingericht. Een dergelijke verandering kan gevolgen hebben voor de omvang en de aard van de werkzaamheden. Voor een daarmee gepaard gaande wijziging van de aard en omvang van de werkzaamheden is een herzieningsclausule opgenomen als bedoeld in artikel 2.163c Aanbestedingswet.