571790-2025 - Resultaat
België – Elektrische huishoudelijke apparaten – Raamovereenkomst voor het leveren van keuken- en huishoudtoestellen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van keuken- en huishoudtoestellen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van keuken- en huishoudtoestellen
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5637/5664/SLS/2024/042 - ID5637
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39710000 Elektrische huishoudelijke apparaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: aankoop keuken- en huishoudtoestellen
Beschrijving: aankoop keuken- en huishoudtoestellen
Interne identificatiecode: SLS/2024/042 - ID5637_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 35111300 Brandblustoestellen
Aanvullende classificatie (cpv): 39710000 Elektrische huishoudelijke apparaten
Perceel: LOT-0002
Titel: aankoop van semi-professionele keuken- en huishoudtoestellen
Beschrijving: aankoop van semi-professionele keuken- en huishoudtoestellen
Interne identificatiecode: SLS/2024/042 - ID5637_2