571890-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – NU Curio U067 - Integratiespecialist leerapplicatielandschap
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Curio U067 - Integratiespecialist leerapplicatielandschap
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS Ondersteuning voor Onderwijs, en ziet op de inzet van een integratiespecialist leerlandschap voor ca. 16 uur per week voor een periode van één jaar met mogelijke verlenging.
Eerdere aankondiging: 394530-2021
Interne identificatiecode: T102174
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000