572166-2022 - MededingingNederland-Tilburg: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Wijkevoort bedrijventerrein, bouwrijpmaken, Ingenieursdiensten
Referentienummer: 93665950
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
Hiervoor wordt kortheidshalve verwezen naar de Selectieleidraad, toegevoegd aan deze Aankondiging.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding