572178-2022 - MededingingNederland-Harderwijk: Beheerdiensten in verband met computers
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ICT-Beheer
Referentienummer: 2022/0905WMA
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72510000 Beheerdiensten in verband met computers
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft het uitvoeren van het ICT-Beheer en aanvullende dienstverlening op de locatie van CCNV.
CCNV heeft geen eigen ICT-medewerker in dienst, maar huurt in de huidige situatie voor 2 dagdelen per week externe expertise in. Of dit in de nieuwe situatie noodzakelijk is, is afhankelijk van de zienswijze van de nieuwe Opdrachtnemer omdat een andere oplossing mogelijk beter geschikt is. Het is hierbij van belang dat CCNV op ieder moment hulp kan krijgen van Opdrachtnemer bij de diverse voorkomende problemen. Bij toets-weken en examens dient Opdrachtnemer bij Opdrachtgever op locatie aanwezig te zijn.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.v.t.