See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Inhuur technisch personeel voor het Ruimtelijke Domein
Beschrijving: Het inhuren van juridisch personeel 32.400.000
Interne identificatiecode: D2023-16156
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Inhuur tijdens verkenning/studiefase
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Inhuur tijdens realisatiefase
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschrijving: Inhuur tijdens beheerfase
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschrijving: Inhuur omgeving en toezicht fase
Interne identificatiecode: 4