See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Persactiviteiten Technologiefestival
Beschrijving: We zijn op zoek naar een persbureau voor de organisatie van het Technologiefestival
Interne identificatiecode: VLAIO-2025-07
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79342300 Dienstverlening voor klanten, 79341000 Reclamediensten, 79341100 Diensten voor advies inzake reclame, 79341200 Diensten voor reclamebeheer, 79341400 Reclamecampagnediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VLAIO-2025-07 - 1
Beschrijving: Aanstelling persbureau
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 79342000 Marketingdiensten, 79342300 Dienstverlening voor klanten, 79341000 Reclamediensten, 79341100 Diensten voor advies inzake reclame, 79341200 Diensten voor reclamebeheer, 79341400 Reclamecampagnediensten