572288-2025 - Mededinging
Nederland – Geven van taalcursussen – Inburgering B1-route
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inburgering B1-route
Beschrijving: De gemeente Enschede wil een opdracht gunnen aan meerdere opdrachtnemers voor het leveren van diensten ten behoeve van de B1-route (het onderdeel taal, bestaande uit lezen, schrijven, spreken en luisteren, en het onderdeel Kennis van de Nederlandse Maatschappij (KNM)) voor inburgeraars. Gemeente Enschede treedt in deze aanbesteding op als penvoerder voor gemeente Almelo, Borne, Dinkelland, Haaksbergen, Hellendoorn, Hengelo, Hof van Twente, Losser, Oldenzaal, Rijssen-Holten, Tubbergen, Twenterand en Wierden Duur van de opdracht Deze aanbesteding wordt gedaan om raamovereenkomsten af te sluiten voor een periode van drie (3) jaar, met een optie tot verlenging door opdrachtgever van drie (3) maal één (1) jaar. Dit betekent dat er in totaal een maximale looptijd van 6 jaar is. De startdatum van de opdracht is 1 januari 2026. Percelen Deze aanbesteding is opgedeeld in percelen op basis van onderstaande subregio's: Perceel 1: Enschede Gemeente Enschede Perceel 2: Noord-Oost Twente Gemeenten Dinkelland, Losser en Oldenzaal Perceel 3: Midden-Twente Gemeenten Borne, Haaksbergen, Hengelo en Hof van Twente Perceel 4: West-Twente Gemeenten Almelo, Hellendoorn, Rijssen-Holten, Tubbergen, Twenterand en Wierden In ieder perceel wordt met minimaal 3 opdrachtnemers een overeenkomst afgesloten. In 1.1.4. wordt uitgelegd hoe er wordt gegund.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80580000 Geven van taalcursussen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Enschede
Beschrijving: Dit perceel is alleen toegankelijk voor aanbieders die zich aanmelden op perceel 1 Enschede. Schrijft u ook op een ander perceel in dan doorloopt u ook in dat perceel alle stappen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Noord-Oost Twente
Beschrijving: Dit perceel is alleen toegankelijk voor aanbieders die zich aanmelden op perceel 2 Noord-Oost Twente. De subregio Noord-Oost Twente betreft de gemeenten Dinkelland, Losser en Oldenzaal. Schrijft u ook op een ander perceel in dan doorloopt u ook in dat perceel alle stappen.
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Midden-Twente
Beschrijving: Dit perceel is alleen toegankelijk voor aanbieders die zich aanmelden op perceel 3 Midden - Twente. De subregio Midden - Twente betreft de gemeenten Borne, Haaksbergen, Hengelo en Hof van Twente. Schrijft u ook op een ander perceel in dan doorloopt u ook in dat perceel alle stappen.
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 West-Twente
Beschrijving: Dit perceel is alleen toegankelijk voor aanbieders die zich aanmelden op perceel 4 West - Twente. De subregio West - Twente betreft de gemeenten Almelo, Hellendoorn, Rijssen-Holten, Tubbergen Twenterand en Wierden. Schrijft u ook op een ander perceel in dan doorloopt u ook in dat perceel alle stappen.