5723-2025 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Realisatie RDW Keuringslocatie Nieuwegein
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie RDW Keuringslocatie Nieuwegein
Beschrijving: Het project betreft de renovatie en gedeeltelijke nieuwbouw van de Keuringslocatie van RDW aan de Hollandhaven 11 in Nieuwegein. Deze Keuringslocatie maakt deel uit van het bredere programma ‘Huisvesting RDW Keuringslocaties’, waarin meerdere Keuringslocaties worden gemoderniseerd om te voldoen aan de toekomstige eisen voor het keuren van voertuigen. De Keuringslocatie in Nieuwegein wordt verduurzaamd om te kunnen inspelen op de nieuwste ontwikkelingen, waarbij de bestaande vloer en afmetingen van de keuringshal behouden blijven. De nadruk ligt op het verbeteren van de faciliteiten en installaties, zodat nieuwe technologieën en keuringsprocedures kunnen worden ondersteund. 6.000.000
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Omdat de waarde van de Opdracht boven het drempelbedrag ligt, wordt Europees aanbesteed. Vanwege de complexiteit van de opdracht en het karakter van de markt heeft RDW gekozen voor een niet-openbare aanbestedingsprocedure. De complexiteit en het unieke karakter van de Opdracht heeft tot gevolg dat deze Inschrijvers zich gedurende de inschrijvingsfase moeten inspannen om zich het ontwerp eigen te maken. Deze Europese niet-openbare aanbesteding leidt tot de selectie van Gegadigden gevolgd door gunning aan en contractvorming met de Inschrijver met de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bouwkundig
Beschrijving: Sloop, bouwkundig, constructief en terrein (inclusief vaste inrichting)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Installaties
Beschrijving: Installaties (elektrotechnisch en werktuigbouwkundig) voor gebouw en terrein
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw