572386-2024 - Resultaat
België – Beeldvormingsapparatuur met behulp van echo, ultrageluid en doppler – Raamovereenkomst voor het leveren van echografie toestellen voor de dienst Cardiologie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van echografie toestellen voor de dienst Cardiologie
Beschrijving: Raamovereenkomst met 1 leverancier voor het leveren, plaatsen, indienststellen en onderhouden van echografie toestellen voor de dienst cardiologie inclusief de benodigde probes.
Interne identificatiecode: 23-056-MK
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33112000 Beeldvormingsapparatuur met behulp van echo, ultrageluid en doppler
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 23-056-MK - 1
Beschrijving: OVERHEIDSOPDRACHT VOOR HET LEVEREN, PLAATSEN, INDIENSTSTELLEN EN ONDERHOUDEN VAN ECHOTOESTELLEN VOOR CARDIOLOGIE.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33112000 Beeldvormingsapparatuur met behulp van echo, ultrageluid en doppler