See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van verven en toebehoren
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering van verven en toebehoren aan voorzieningen uit de zorg-, welzijns-; en onderwijssector
Interne identificatiecode: 2025-391-VRV
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44800000 Verf, vernis en mastiek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-391-VRV - 1
Beschrijving: Verven en toebehoren
Interne identificatiecode: 1