Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Bouwkundige werkzaamheden incl. sloop
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45214220 Bouwen van middelbare school, 45111100 Sloopwerkzaamheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
circa €4.500.000 excl. BTW
Installatietechnische werkzaamheden
Perceel nr.: 2
Aanvullende CPV-code(s) 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
circa €1.600.000 excl. BTW