572789-2025 - Resultaat
Nederland – Trapliften – Wmo Trapliften Gemeente Duiven, Gemeente Westervoort en Gemeente Zevenaar
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo Trapliften Gemeente Duiven, Gemeente Westervoort en Gemeente Zevenaar
Beschrijving: De Opdracht betreft de levering (koop) van trapliften, inclusief de bijbehorende dienstverlening zoals inmeten, passing, aanpassingen, plaatsing, keuring, reparatie, service, verwijdering, het verstrekken van managementinformatie en het preventieve- en correctieve onderhoud na levering van de trapliften. Onder onderhoud wordt verstaan het All-in full-service-onderhoud. De wens van de gemeenten is om een overeenkomst aan te gaan voor zes (6) jaar. Op basis van de het gemiddelde van de cijfers van 2019 – 2022 is een gezamenlijke raming opgesteld van 394 trapliften voor zes (6) jaar.
Interne identificatiecode: TN 488138
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44115600 Trapliften
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Europese openbare aanbesteding Trapliften Gemeente Westervoort, Duiven en Zevenaar
Beschrijving: De Opdracht betreft de levering (koop) van trapliften, inclusief de bijbehorende dienstverlening zoals inmeten, passing, aanpassingen, plaatsing, keuring, reparatie, service, verwijdering, het verstrekken van managementinformatie en het preventieve- en correctieve onderhoud na levering van de trapliften. Onder onderhoud wordt verstaan het All-in full-service-onderhoud.
Interne identificatiecode: 1