572816-2024 - Resultaat
Nederland – Uitvoeren van onderzoek – Soortenmanagementplan gemeente Losser
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Soortenmanagementplan gemeente Losser
Beschrijving: Het verrichten van diensten met betrekking tot: een pre-soortenmanagementplan (pre-SMP); en een soortenmanagementplan (SMP); en een monitoringsplan.
Interne identificatiecode: T64954 Soortenmanagementplan gemeente Losser
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbestedingsprocedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 732,41 hectare