572906-2025 - Mededinging
Nederland – Autowasserij en aanverwante diensten – EA Reinigen dienstvoertuigen in- en exterieur
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Reinigen dienstvoertuigen in- en exterieur
Beschrijving: De Opdracht betreft het reinigen van het in- en exterieur van dienstvoertuigen uit het wagenpark van het ministerie van Defensie. Het wagenpark bestaat uit personen- en bedrijfsauto’s tot een grootte van 8 + 1 personen. Het betreffen civiel verkrijgbare voertuigen met een maximale massa ledig gewicht kleiner dan 3.500kg. Het wagenpark wordt door de Opdrachtgever voornamelijk ingezet in Nederland en Duitsland over korte en middellange afstanden over de verharde weg. De omvang van de Opdracht is momenteel 3.000 voertuigen welke (niet gelijkmatig) zijn verdeeld onder 55 poollocaties op Defensielocaties door heel Nederland.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50112300 Autowasserij en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000