572913-2024 - Mededinging
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Accountantsdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten
Beschrijving: Het als Bijlage 1 aan deze Leidraad toegevoegde Programma van eisen is een belangrijk onderdeel in de aanbestedingsprocedure: hierin is zo expliciet mogelijk aangegeven wat wordt verwacht van de aanbieders voor de accountantscontrole. De verlangde jaarlijkse dienstverlening omvat: a. Het uitvoeren van de controle (art. 213, gemeentewet) op de jaarrekening (art. 197, gemeentewet) van de gemeente Waddinxveen. b. Het uitvoeren van de controle op de rechtmatigheidsverantwoording van het college van burgemeester en wethouders (hierna te noemen college). c. Het uitvoeren van de controle op de (deel) verantwoordingen SiSa en WNT. d. Het optreden als businesspartner en invullen van de natuurlijke adviesfunctie. e. Overige werkzaamheden en controles Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: n.n.t.b.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79212300 Uitvoeren van wettelijk verplichte controle, 79212500 Controleren van de boekhouding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Accountantdiensten
Beschrijving: zie aanbestedingsdocumenten zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1