573214-2025 - Resultaat
Nederland – Tolkdiensten – Tolkdiensten t.b.v. UWV
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Tolkdiensten t.b.v. UWV
Beschrijving: Bij UWV kunnen alle medewerkers ter ondersteuning van hun werkzaamheden Tolkdiensten bestellen. Tolken worden bij UWV voornamelijk ingezet bij gesprekken van de medewerkers die cliëntcontact hebben van medische- en arbeidskundige aard. Bijvoorbeeld bij verzekeringsartsen, arbeidsdeskundigen en re-integratie-begeleiders. De inzet van tolken zorgt ervoor dat de gesprekken soepel verlopen en er geen miscommunicatie ontstaat. De tolk moet de aard en de toon van het gesprek kunnen aanvoelen. Een tolk is niet alleen een vertaler van de gesprekken, maar fungeert tevens als een soort cultuurbemiddelaar. De tolk kent immers de beide culturen en kan ook hierin een brug slaan. Perceel 1: ± 70.000 tolkuren over een periode van 4 jaar Perceel 2: ± 7000 tolkuren over een periode van 4 jaar
Interne identificatiecode: MCA.043.2024.631
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: U kunt voor één (1) of meerdere Percelen inschrijven Per perceel sluiten wij een Raamovereenkomst. U kunt meerdere Percelen gegund krijgen Het gaat om de volgende Percelen: - Perceel 1: Regulier - Perceel 2: Bijzondere Zaken
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79540000 Tolkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Regulier
Beschrijving: Bij UWV kunnen alle medewerkers ter ondersteuning van hun werkzaamheden Tolkdiensten bestellen. Tolken worden bij UWV voornamelijk ingezet bij gesprekken van de medewerkers die cliëntcontact hebben van medische- en juridische aard. Bijvoorbeeld bij verzekeringsartsen, arbeidsdeskundigen en re-integratie-begeleiders. De inzet van tolken zorgt ervoor dat de gesprekken soepel verlopen en er geen miscommunicatie ontstaat. De tolk moet de aard en de toon van het gesprek kunnen aanvoelen. Een tolk is niet alleen een vertaler van de gesprekken, maar fungeert tevens als een soort cultuurbemiddelaar. De tolk kent immers de beide culturen en kan ook hierin een brug slaan. De rol die weg is gelegd voor de Opdrachtnemer in deze is voor iedere aanvraag vanuit UWV werven, selecteren en inzetten van de meest geschikte tolk op een zodanige wijze dat de primaire werkprocessen van UWV optimaal kunnen worden uitgevoerd. Taal mag hierbij geen belemmering zijn. Ten behoeve van de maximale leveringszekerheid en het voorkomen van niet-Leveringen schakelt Opdrachtnemer zonodig, onder de voorwaarden van de Raamovereenkomst, Onderaannemers in. De geschatte waarde van de Opdracht voor Perceel 1 is € 6.500.000 exclusief btw voor de duur van de Raamovereenkomst van 4 jaar, dit is inclusief eventuele verlengingsmogelijkheden. De geschatte waarde is inclusief de reiskostenvergoeding en de kosten van annulering door UWV. Dit is gebaseerd op de aantallen zoals afgenomen binnen de huidige Raamovereenkomst. Betreft ongeveer 70.000 tolkuren over een periode van 4 jaar. Zie uitwerking voor Perceel 1 in het Beschrijvend document paragraaf 2.7.1.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever kan de Raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden twee (2) maal voor een periode van maximaal 12 maanden verlengen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Bijzondere Zaken
Beschrijving: UWV kiest ervoor om de dienstverlening aan bepaalde cliëntgroepen zoals Internationaal, Eigen Personeel, VIP en Zorgloket/Defensie van verschillende divisies onder te brengen bij één afdeling: Bijzondere Zaken (BZ). Deze cliëntgroepen vragen om bijzondere aandacht en daarbij passen specialisatie en centralisatie. BZ is samen met haar (internationale) partners dé dienstverlener voor speciale cliëntgroepen. De geschatte waarde van de Opdracht is € 720.000, exclusief btw voor de duur van de Raamovereenkomst van 4 jaar, dit is inclusief eventuele verlengingsmogelijkheden. De geschatte waarde is inclusief de reiskostenvergoeding en de kosten van annulering door UWV. Dit is gebaseerd op de aantallen zoals afgenomen binnen de huidige Raamovereenkomst. Het betreft ongeveer 7000 tolkuren over een periode van 4 jaar.
Interne identificatiecode: 2