573247-2025 - Resultaat
België – Technische ondersteuningsdiensten – Raamovereenkomst - Externe ondersteuning gebouwen / installaties Groep Genk
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst - Externe ondersteuning gebouwen / installaties Groep Genk
Beschrijving: Stad Genk wenst een raamovereenkomst voor ondersteunende studieopdrachten af te sluiten voor gebouwen/installaties op diverse locaties. Dit voor de volgende drie percelen: architectuur & bouwfysica, stabiliteit en speciale technieken. Het staat een inschrijver vrij om voor één van deze onderdelen in te schrijven of voor meerdere. Het betreft een niet-exclusief raamcontract. Bijgevolg is de aanbestedende overheid vrij om bepaalde opdrachten bij een andere partij te bestellen zonder dat er een schadevergoeding moet betaald worden. Deze raamovereenkomst wordt gegund voor een termijn van vier jaar waarbij de aanbestedende overheid het tweemaal met twee jaar kan verlengen. Deze overeenkomst is jaarlijks opzegbaar door de aanbesteder, 3 maanden vóór het verstrijken van elke beginnend jaar. Een verlenging van deze overeenkomst dient 3 maanden voor het verstrijken van de lopende overeenkomst toegekend te worden. Er wordt voorlopig uitgegaan van € 200.00,00,00 (excl. btw) / jaar. Het exact uit te besteden bedrag kan echter niet verzekerd worden gezien dit afhankelijk is van het nog nieuw op te maken/goed te keuren financieel meerjarenplan. Er wordt derhalve geen zekerheid verleend omtrent een minimum uit te besteden bedrag. Een lager uitbesteed bedrag geeft dan ook geen recht op de toekenning van enige schadevergoeding. De aanbestedende overheid kan meerdere inschrijvers per perceel aanstellen waaruit gekozen kan worden (min. 1 - max. 3). De aanvragen gebeuren op afroep, met toepassing van een beurtrol. De rangschikking wordt opgemaakt in overeenstemming met het aantal gescoorde punten op de gunningscriteria. Indien bij een aanvraag de inschrijver die op dat moment aan de beurt is, de opdracht niet volgens de vereiste snelheid kan aanleveren, heeft het bestuur het recht om de volgende geselecteerde inschrijver aan te stellen. De ondersteuningsvraag kan betrekking hebben op: */ perceel 1: architectuur & bouwfysica; */ perceel 2: stabiliteit; */ perceel 3: speciale technieken. Enkele mogelijke voorbeeldopdrachten zijn: */ het opmaken van een omgevingsvergunning voor de afbraak van een woning; */ het bestuderen en uitwerken van een brandwaarschuwingsinstallatie in een gebouw; */ het plaatsen van zonnepanelen waarbij stabiliteit technisch het bestaand dak moet onderzocht; */ het uitwerken van een lichtstudie voor een bepaald gebouw. */ het uitwerken van een ontwerp van een nieuwe balie; */ het vervangen van een cv-installatie door een lucht-waterwarmtepomp. Plaats van dienstverlening : Stad Genk
Interne identificatiecode: PPP0D3-5740/5584/2024-2576-1
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71356300 Technische ondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARCHITECTUUR EN BOUWFYSICA
Beschrijving: ARCHITECTUUR EN BOUWFYSICA
Interne identificatiecode: 2024-2576_1
Perceel: LOT-0002
Titel: STABILITEIT
Beschrijving: STABILITEIT
Interne identificatiecode: 2024-2576-1 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: SPECIALE TECHNIEKEN
Beschrijving: SPECIALE TECHNIEKEN
Interne identificatiecode: 2024-2576-1 3_3