573305-2025 - Mededinging
Nederland – Personenvervoer zonder dienstregeling – Personeelswagen (PW)-Vervoer
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Personeelswagen (PW)-Vervoer
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000