2. Procedure
Procedure
Titel: AV-middelen
Beschrijving: Het doel van deze Aanbesteding is het aangaan van een Raamovereenkomst met één (1) leverancier voor de levering van AV-middelen in de vorm van digiborden (hierna: AV-middelen) voor een periode van zes (6) jaren met een verlengingsperiode van 2 keer 1 jaar. De opdracht betreft het leveren en installeren van AV-middelen op de verschillende locaties van PCBO. De Aanbestedende dienst is voornemens om gedurende de looptijd van de overeenkomst ongeveer 175 digiborden aan te schaffen. schatting van € 541.322,- excl. BTW
Interne identificatiecode: PZ202423_PCBO_AV-MIDDELEN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
Aanvullende classificatie (cpv): 30000000 Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering AV-middelen
Beschrijving: Het doel van deze Aanbesteding is het aangaan van een Raamovereenkomst met één (1) leverancier voor de levering van AV-middelen in de vorm van digiborden (hierna: AV-middelen) voor een periode van zes (6) jaren met een verlengingsperiode van 2 keer 1 jaar. De opdracht betreft het leveren en installeren van AV-middelen op de verschillende locaties van PCBO. Schatting van €541.322,- excl. BTW
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Een optie tot verlenging van tweemaal 1 jaar