573382-2025 - Resultaat
Nederland – Beheer van wagenpark – Wagenparkbeheer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wagenparkbeheer
Beschrijving: De Gemeente Amersfoort staat voor een uitdaging met betrekking tot haar gemeentelijk wagenpark. Er rijden 13 voertuigen bij drie verschillende leveranciers die momenteel verspreid liggen binnen de organisatie. De leasekosten overstijgen de aanbestedingsgrens. Daarom wordt de raamovereenkomst op de markt gebracht middels een Europese aanbestedingsprocedure. Wagenpark heeft een omvang van 13 auto's.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111100 Beheer van wagenpark
Aanvullende classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens, 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Gemeente Amersfoort staat voor een uitdaging met betrekking tot haar gemeentelijk wagenpark. Er rijden 13 voertuigen bij drie verschillende leveranciers die momenteel verspreid liggen binnen de organisatie. De leasekosten overstijgen de aanbestedingsgrens. Daarom wordt de raamovereenkomst op de markt gebracht middels een Europese aanbestedingsprocedure.
Interne identificatiecode: 1