573566-2024 - Mededinging
Nederland – Aansprakelijkheidsverzekeringen – Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Renkum
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Renkum
Beschrijving: gemeente Renkum wil een aansprakelijkheidsverzekering afsluiten bij één verzekeraar voor de duur van drie jaar met een optie tot verlenging twee maal met twaalf maanden 260.000
Interne identificatiecode: 2024-002869
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gemeente Renkum wil een aansprakelijkheidsverzekering afsluiten met één verzekeraar voor de duur van drie jaar met een optie tot verlenging twee maal met maximaal twaalf maanden 260.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging