573654-2025 - Mededinging
België – Arteriële naalden – Raamovereenkomst voor het leveren van arteriële katheters
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van arteriële katheters
Beschrijving: Dit betreft een raamovereenkomst voor het leveren van arteriële katheters. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: - Perceel Nr. 1: Arteriële katheters voor volwassenen - Perceel Nr. 2: Pediatrische arteriële katheters
Interne identificatiecode: PPP0UJ-4308/5112/OP/EDV/CDS/D34250150
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141322 Arteriële naalden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Arteriële katheters voor volwassenen
Beschrijving: Arteriële katheters voor volwassenen
Interne identificatiecode: OP/EDV/CDS/D34250150_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Pediatrische arteriële katheters
Beschrijving: Pediatrische arteriële katheters
Interne identificatiecode: OP/EDV/CDS/D34250150_2