573679-2024 - Mededinging
België – Diverse geneesmiddelen – paliperidone IM en PO
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: paliperidone IM en PO
Beschrijving: paliperidone IM en PO
Interne identificatiecode: PPP0TF-1214/4344/APO 2024/29
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: paliperidone IV
Beschrijving: paliperidone IV
Interne identificatiecode: APO 2024/29_1
Perceel: LOT-0002
Titel: paliperidone PO
Beschrijving: paliperidone PO
Interne identificatiecode: APO 2024/29_2