2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwteampartner t' Stroomdal Beilen
Beschrijving: De opdracht behelst in hoofdzaak het in bouwteamverband uitwerken van het VO tot een volwaardig TO/Bestek conform de DNR Standaardtaakbeschrijving 2014. 16.000.000
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bouwkundig aannemer & installateur
Beschrijving: De opdracht behelst in hoofdzaak het in bouwteamverband uitwerken van het VO tot een volwaardig TO/Bestek conform de DNR Standaardtaakbeschrijving 2014. 16000000
Interne identificatiecode: 1