2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en beheer van de functiebeschrijvingen en functiewaarderingen in de Nationale Bank van België
Beschrijving: Onderhoud en beheer van de functiebeschrijvingen en functiewaarderingen in de Nationale Bank van België
Interne identificatiecode: NBB-2023-3089
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001