Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90630000 IJsbestrijdingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 44113910 Materiaal voor gladheidsbestrijding, 90620000 Sneeuwruimingsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Het is optioneel mogelijk om het aantal te leasen voertuigen en tractie te wijzigen gedurende de overeenkomst op basis van hetgeen wat nodig is.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Rijnmond (NL33C)