2. Procedure
Procedure
Titel: Scala Scholen - Groenonderhoud schoolpleinen
Beschrijving: Het groenonderhoud dient georganiseerd te worden voor alle schoolpleinen van Scala Scholen. In de huidige situatie zijn dit vijftien schoolpleinen. Onder groenonderhoud wordt in dit werk verstaan: - Onderhoud beplanting (heesters, hagen); - Onderhoud en maaien van gras; - Schoonhouden speelondergronden; - Onderhoud verhardingen; - Visuele inspectie en onderhoud bomen; - Verzamelen en vervoeren van vrijkomend (blad)afval. De meer specifieke eisen met betrekking tot deze opdracht zijn opgenomen in de Werkomschrijving Groenonderhoud_Scala Pleinplan 8768_10 Het betreft het groenonderhoud aan een vijftiental schoolpleinen. ca. 4.600 m2 beplanting, ca. 1.350 m1 hagen, ca. 26.900 m2 verharding en speelondergronden, ca. 3.270 m2 gazon, ca. 125 st bomen. De meer specifieke eisen met betrekking tot deze opdracht zijn opgenomen in de Werkomschrijving Groenonderhoud_Scala Pleinplan 8768_10
Interne identificatiecode: 8786_10
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Groenonderhoud schoolpleinen
Beschrijving: Het groenonderhoud dient georganiseerd te worden voor alle schoolpleinen van Scala Scholen. In de huidige situatie zijn dit vijftien schoolpleinen. Onder groenonderhoud wordt in dit werk verstaan: - Onderhoud beplanting (heesters, hagen); - Onderhoud en maaien van gras; - Schoonhouden speelondergronden; - Onderhoud verhardingen; - Visuele inspectie en onderhoud bomen; - Verzamelen en vervoeren van vrijkomend (blad)afval. De meer specifieke eisen met betrekking tot deze opdracht zijn opgenomen in de Werkomschrijving Groenonderhoud_Scala Pleinplan 8768_10 Het betreft het groenonderhoud aan een vijftiental schoolpleinen. Ca. 4.600 m2 beplanting, ca. 1.350 m1 hagen, ca. 26.900 m2 verharding en speelondergronden, ca. 3.270 m2 gazon, ca. 125 st bomen. De meer specifieke eisen met betrekking tot deze opdracht zijn opgenomen in de Werkomschrijving Groenonderhoud_Scala Pleinplan 8768_10
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst heeft een optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever onder gelijkblijvende voorwaarden