Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onkruidbeheersing op verharding
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
II.1.4.
Korte beschrijving
Onkruidbeheersing op verharding gemeente Ermelo. Alle wijken m.u.v. het centrum
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aanbesteding voor onkruidbeheersing op verharding binnen de Gemeente Ermelo. De overeenkomst wordt initieel voor twee jaar gegund.