2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, installeren en in dienst stellen van incubatoren
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren, installeren en in dienst stellen van incubatoren
Interne identificatiecode: PPP0UJ-4036/4041/MPMO/JDS/JDS/D34240239
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33152000 Couveuses
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leveren, installeren en in dienst stellen van open incubatoren
Beschrijving: Leveren, installeren en in dienst stellen van open incubatoren
Interne identificatiecode: MPMO/JDS/JDS/D34240239_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)
Perceel: LOT-0002
Titel: Leveren, installeren en in dienst stellen van gesloten incubatoren
Beschrijving: Leveren, installeren en in dienst stellen van gesloten incubatoren
Interne identificatiecode: MPMO/JDS/JDS/D34240239_2