2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst negatieve druktherapie
Beschrijving: Deze opdracht omvat het gebruik (incl. onderhoud) van systemen die geschikt zijn voor negatieve druktherapie, zowel voor hospitaal- als ambulant/mobiel gebruik. De pompen zijn tevens geschikt voor instillatie. Deze opdracht omvat tevens de aankoop en levering van alle disposables en andere toebehoren die noodzakelijk zijn voor het gebruik van de pompen. Levering en indienststelling zijn inbegrepen alsook voldoende opleiding. Aankoopcentrale: Het Onze-Lieve-Vrouw-ziekenhuis vzw treedt op als aankoopcentrale, in die zin dat ze de opdracht plaatst in naam en voor rekening van volgend vermelde aanbestedende overheden: • Onze-Lieve-Vrouwziekenhuis vzw (Aalst-Asse-Ninove), Moorselbaan 164 te 9300 Aalst • A.S.Z. Autonome Verzorginstelling (campus Aalst, Wetteren en Geraardsbergen), Merestraat 80 te 9300 Aalst De taak van de aankoopcentrale bestaat erin door middel van deze opdracht een raamovereenkomst af te sluiten met de geschikt bevonden inschrijver in naam van de aanbestedende overheden. Tijdens de gunningsprocedure van deze opdracht is de aankoopcentrale de enige woordvoerder voor de aanbestedende overheden en het enige aanspreekpunt voor de inschrijvers. De aankoopcentrale is enkel actief in de fase dat de raamovereenkomst wordt afgesloten en zorgt o.m. voor de administratieve verwerking en organisatie tijdens de gunningsfase van deze opdracht, de publicatie van de opdracht, het regelmatigheidsonderzoek, de evaluatie van de offertes en de uiteindelijke gunning van de opdracht. Na de gunning van de opdracht door de opdrachtencentrale zullen de aanbestedende overheden ieder afzonderlijk voor hun deel een overeenkomst sluiten (via een sluitingsbrief) met de inschrijver aan wie de opdracht werd gegund, rekening houdende met de toepasselijke regels inzake de overheidsopdrachten en de voorwaarden van het bestek. De aanbestedende overheden staan ieder voor zich volledig in voor de uitvoering van de overeenkomst die zij sluiten met de inschrijver aan wie de opdracht werd gegund. Zij staan dus o.m. in voor het plaatsen van de bestellingen, opvolging en controle van de leveringen, betalingen, de toepassing van maatregelen van ambtswege, wijzigingen aan het initieel contract en aanvullende diensten. De opdrachtencentrale heeft na de gunning van de opdracht geen enkele taak noch verantwoordelijkheid meer en kan geenszins aansprakelijk noch verantwoordelijk gesteld worden voor welk gevolg dan ook dat zou voortvloeien uit de uitvoering van de opdracht hetzij een laattijdige betalingen van een geplaatste bestelling door een aanbestedende overheid hetzij enige andere contractuele tekortkoming begaan door één van de aanbestedende overheden zelfs indien deze verband houden met de technische specificaties en/of uitvoeringsvoorwaarden van het bestek.
Interne identificatiecode: PPP0VJ-468/4176/2024/MD/014
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/MD/014_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur, 33140000 Medische verbruiksartikelen
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (De inschrijver is verplicht om alle vereiste opties aan te bieden, dit op straffe van substantiële onregelmatigheid met wering van de offerte tot gevolg. De aanbestedende overheid is op geen enkele moment verplicht om over te gaan tot bestelling van een aangeboden optie.)