2. Procedure
Procedure
Titel: EU aanbesteding schoonmaak Stichting Aurelia
Beschrijving: Binnen de opdracht valt: - Regulier- en periodiek schoonmaakonderhoud - Vloeronderhoud - Glasbewassing (binnen- en buitenzijde van het pand) - Vullen van sanitaire middelen uit voorraad Buiten de opdracht valt: - Leveren sanitaire voorzieningen Looptijd Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren. Binnen de opdracht valt: - Regulier- en periodiek schoonmaakonderhoud - Vloeronderhoud - Glasbewassing (binnen- en buitenzijde van het pand) - Vullen van sanitaire middelen uit voorraad Buiten de opdracht valt: - Leveren sanitaire voorzieningen Looptijd Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren.
Interne identificatiecode: 2025-SMO303997
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Binnen de opdracht valt: - Regulier- en periodiek schoonmaakonderhoud - Vloeronderhoud - Glasbewassing (binnen- en buitenzijde van het pand) - Vullen van sanitaire middelen uit voorraad Buiten de opdracht valt: - Leveren sanitaire voorzieningen Looptijd Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren.