CPV-code hoofdcategorie 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
II.1.4.
Korte beschrijving
De komende jaren gaat SCC en haar instellingen (verder ook te noemen Aanbestedende Dienst dan wel Opdrachtgever) een groot aantal (Europese) aanbestedingen uitvoeren. Het betreft hoofdzakelijk Europese openbare aanbestedingen (complex en regulier) en daarnaast meervoudig onderhandse en Europese niet-openbare aanbestedingen. De aanbestedingen betreffen leveringen en diensten op het gebied van bedrijfsvoering waarbij het zwaartepunt ligt bij de vakgebieden Facilitair en ICT. Hiervoor is intern onvoldoende capaciteit en expertise beschikbaar. Vandaar dat er behoefte is aan een flexibele schil voor inkoopdienstverlening voor het projectmatig uitbesteden van aanbestedingen op basis van resultaatverplichting. Doel is te komen tot een raamovereenkomst met één Opdrachtnemer.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Kwaliteitscriterium - Naam: Plan van aanpak / Weging: 60
Kwaliteitscriterium - Naam: Gesprek aan de hand van een casus / Weging: 40
Prijs - Weging: 0