575854-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor het sluiten van een raamovereenkomst voor de uitvoering van architectendiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor het sluiten van een raamovereenkomst voor de uitvoering van architectendiensten
Beschrijving: VISTA college wenst met deze Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure één (1) raamovereenkomst te sluiten met drie (3) opdrachtnemers voor het ontwerpen, begeleiden en directievoeren van verbouwprojecten binnen bestaande en mogelijk nieuwe locaties. Zie hiervoor hoofdstuk 1 van het document Deel A.1 Selectieleidraad Architectendiensten
Interne identificatiecode: ENO.2024.INK.1
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor het sluiten van een raamovereenkomst voor de uitvoering van architectendiensten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties