575903-2026 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke – Lokeren - Zorgwoningen Emiliani vzw
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Lokeren - Zorgwoningen Emiliani vzw
Beschrijving: Volledige studieopdracht voor het ontwerpen van een collectief woonproject voor 96 personen met een beperking, de architectuuropdracht voor het bouwen van een eerste fase van 32 woningen en een ontwerpopdracht voor de inrichting van de buitenruimtes die aansluiten bij de woningen.
Interne identificatiecode: OO4503
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OO4503 - 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur