2. Procedure
Procedure
Titel: EA levering sonde- en medische drinkvoeding t.b.v. Radboudumc
Beschrijving: Dit is een Europese Openbare aanbesteding van de Stichting Radboud universitair medisch centrum. De aanbestedende dienst wordt in deze Offerte-aanvraag verder aangeduid als 'Radboudumc', voorzover niet anders aangeduid. De aanbesteding betreft de levering van sonde- en medische drinkvoeding. De overeenkomsten met de huidige leveranciers eindigen zodra het Radboudumc op basis van het resultaat van onderhavige aanbesteding een nieuwe overeenkomst heeft gesloten. Het Radboudumc heeft behoefte een stabiele partner voor de voortzetting van het huidige assortiment sonde- en medische drinkvoeding passende binnen de scope van de opdracht. Met de onderhavige aanbestedingsprocedure heeft het Radboudumc het voornemen een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor de duur van drie (3) jaar met drie (3) maal één (1) optiejaar. Met de inschrijver met de beste prijs-kwaliteitsverhouding wordt de overeenkomst gesloten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692300 Enterale voeding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000