576188-2025 - Mededinging
Tsjechië – Medische verbruiksartikelen – Sety ke katetrizační korekci trikuspidální regurgitace
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
TitelSety ke katetrizační korekci trikuspidální regurgitace
BeschrijvingPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky systému - setů ke katetrizační korekci trikuspidální regurgitace, dle popisu a minimálních technických podmínek stanovených v zadávací dokumentaci.
Interne identificatiecodeVZ-2025-000996
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Beschrijving van de optiesviz Zadávací dokumentace
576188-2025 - Javni razpis
Češka – Proizvodi za medicinsko uporabo – Sety ke katetrizační korekci trikuspidální regurgitace
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorVZ-2025-000996
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
Opis možnostiviz Zadávací dokumentace