576313-2024 - Mededinging
België – Laboratoriumreagentia – Raamovereenkomst voor het aanbieden van een totaaloplossing voor moleculaire microbiologische diagnostiek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het aanbieden van een totaaloplossing voor moleculaire microbiologische diagnostiek
Beschrijving: Deze opdracht betreft het leveren van reagentia en een sample-to-answer platform in bruikleen voor het uitvoeren van zowel kwalitatieve als kwantitatieve moleculaire microbiologische testen, incl. het ter beschikking stellen van nieuwe, tweedehands of refurbished toestel(len) in bruikleen.
Interne identificatiecode: PPP0UJ-4034/4027/MPMO/ERA/DDW/D34240237
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van reagentia voor moleculaire microbiologische diagnostiek, incl. toestellen in bruikleen
Beschrijving: Deze opdracht betreft het ter beschikking stellen van toestel(len) en leveren van reagentia en een sample-to-answer platform voor moleculaire microbiologische diagnostiek.
Interne identificatiecode: MPMO/ERA/DDW/D34240237_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van moleculaire testen voor het opsporen van SARS-COV-2 incl. toestellen in bruikleen
Beschrijving: Deze opdracht betreft het opstellen van een raamovereenkomst voor het leveren van kwantitatieve moleculaire testen voor het opsporen van SARS-COV-2, incl. het ter beschikking stellen van nieuwe, tweedehands of refurbished toestel(len) in bruikleen.
Interne identificatiecode: MPMO/ERA/DDW/D34240237_2